باتلاق » آموزشی » ساخت ماسک انواع حیوانات برای بچه ها با طرح و ایده های جدید و خلاقانه

ساخت ماسک انواع حیوانات برای بچه ها با طرح و ایده های جدید و خلاقانه

ساخت ماسک انواع حیوانات برای بچه ها با طرح و ایده های جدید و خلاقانه

 

 

ماسک حیوانات با طرح های متنوع و جالب از جمله جذاب ترین ماسک ها برای کودکان محسوب می گردند که دارای تنوع بالایی در بازار می باشد، البته والدین خلاق و هنرمند و اغلب مربیان باذوق و سلیقه خود به ساخت ماسک حیوانات می پردازند و سعی می کنند با استفاده از انواع وسایل در دسترس زیباترین ماسک های کودکانه را بسازند. ما نیز قصد داریم در این مطلب از سایت باتلاق به ارائه ایده های جدید در این زمینه بپردازیم و شما عزیزان را با بهترین روش های ساخت ماسک آشنا نماییم. پس تا پایان همراه ما باشید.

 

 

برای ساخت ماسک حیوانات می توان از وسایل اولیه مختلفی از جمله مقوا، کاغذ رنگی، نمد و حتی بشقاب های یکبار مصرف استفاده نمود. بدین منظور اولین اقدام انتخاب مدل ماسک می باشد، بعد از انتخاب طرح و مدل، وسایل لازم برای ساختن ماسک از جمله فوم یا مقوا در رنگ های مناسب، چسب، قیچی، کش ظریف و… را آماده نمایید.

 

 

برای شروع طرح دلخواه را در به اندازه صورت کودک بر روی فوم یا مقوا بکشید و آن را برش بزنید.

 

 

فوم برش خورده را روی صورت کودک قرار دهید تا از صحت اندازه های آن اطمینان پیدا کنید.

 

 

حال با استفاده از دیگر فوم های رنگی اجزا را تکمیل نمایید. همانطور که در تصاویر مشاهده نمودید طرح انتخابی ما پروانه است که با فوم بنفش تهیه شده است و با رنگ های چون صورتی و سبز تکمیل گردیده است. البته همانطور که گفتیم انتخاب طرح و رنگ ها کاملا سلیقه ای است.

 

دو طرف ماسک را با کش ظریف به یکدیگر متصل کنید. اندازه کش نیز بستگی به اندازه سر کودک دارد. ماسک صورت ما تکمیل شده است، این ماسک زیبا را می توان به عنوان کاردستی با کاغذ، مقوا یا فوم نیز تهیه نمود.

 

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است